Kontakt

Salon łazienek w Jastrzębiu-Zdroju

W centrum łazienek Sefora zakupią Państwo płytki ścienne i gresowe, a także meble łazienkowe. Zapewniamy duży wybór rodzajów, kolorów i faktur, każdy znajdzie coś do wnętrza swojego domu! Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu głównie mieszkańców Jastrzębia Zdroju, Żor, Pawłowic i Zebrzydowic.

W razie jakichkolwiek pytań lub zamówień zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

Salon Sefora
Magdalena Kiris

ul.: Turystyczna 63A
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Tel.: 519 308 059
e-mail: sefora.magdalenakiris@gmail.com

Formularz kontaktowy

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.wyposazenielazieneksefora.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SALON SEFORA Magdalena Kiris, Turystyczna 63A 44-335 Jastrzębie-Zdrój, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem sefora.magdalenakiris@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny